Дата: 13.04.2021 16:15

13.04.2021 року Корсунь-Шевченківським районним  територіальним центром комплектування та соціальної підтримки було проведено мобілізаційні тренування на тему:

«Управління проведенням мобілізації людських і транспортних ресурсів на території відповідальності за чергами стратегічного розгортання ЗСУ».

Участь в тренуваннях взяли: військовий комісар  Корсунь-Шевченківського РТЦК СП - підполковник Павло БАДЮЛЬКО, заступник військового комісара  Корсунь-Шевченківського РТЦК СП - майор Анатолій БЕЗУГЛИЙ, головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Корсунь-Шевченківської міської ради Руслан САДІВСЬКИЙ, провідний фахівець Корсунь-Шевченківського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області - майор Євгеній РАСНОВСЬКИЙ, дільничний офіцер поліції сектору поліцейської діяльності № 1 - лейтенант поліції Богдан АВРАМЧЕНКО.