За результатами робочої зустрічі 3 червня 2021 року

Дата: 15.06.2021 12:15

3 червня відбулася робоча зустріч, яку провела керуюча справами виконавчого комітету міської ради Галина Шевченко. Основними під час обговорення стали питання соціальної сфери.

Участь у нараді взяли староста сіл Анатолій Шабельник, діловоди, начальник відділу з питань земельних відносин Анатолій Козаченко, начальник відділу соціального захисту Руслана Захарченко, начальник відділу «Центру надання адміністративних послуг» Марина Рябуха, головний спеціаліст з питань діловодства Леся Цабенко, головний спеціаліст архівного відділу Черкаської райдержадміністрації Тетяна Боліла, приватний нотаріус Світлана Грищенко та ін.

Під час наради були обговорені нововведення в наданні субсидії, вчинення нотаріальних дій при складанні заповітів, актуальні земельні питання, ведення погосподарських книг, написання звітів, приділено також увагу видачі довідок-характеристик по журналах реєстрації, обговорено ряд інших важливих питань.

Під час зустрічі присутніх поінформували про можливість оплати довідок для населення, яке проживає в селах, на місцях завдяки переносним терміналам.