Привітання з нагоди відзначення Дня судового експерта в Україні

Дата: 04.07.2021 09:26

Сьогодні, 4 липня, відзначається професійне свято – День судового експерта України.
Професія судового експерта унікальна як за цільовим її призначенням - забезпечення правосуддя України незалежною, кваліфікованою експертизою, так і за комплексом спеціальних знань, умінь та навичок, якими має володіти обізнаний фахівець.
Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня судового експерта!
Ваша  плідна праця та високий професіоналізм, відданість роботі, принциповість завжди є запорукою у встановленні справедливості, захисту прав і свобод громадян, побудови правової держави.

У цей святковий день хочу побажати Вам благополуччя, особистого щастя, творчої наснаги, високих досягнень у професійній діяльності та успіхів у експертному забезпеченні правосуддя на благо нашої держави!

секретар міської ради  Віталій МАЦЮК