ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 06.03.2024 08:47

11 березня 2024 року о 13.00 год. в актовому залі Центру дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради по вул. Академіка О.А. Захаренка,2 (ІІІ поверх) в м. Корсунь-Шевченківський відбудуться громадські слухання щодо обговорення проєкту містобудівної документації «Детальний план території частини території за межами населеного пункту м. Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади Черкаського району Черкаської області  під реконструкцію майданчика водопровідних споруд з влаштуванням додаткового водозабору та споруд очищення води для господарсько-питних цілей НФС «Сівач» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Детального плану території частини території за межами населеного пункту м. Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади Черкаського району Черкаської області  під реконструкцію майданчика водопровідних споруд з влаштуванням додаткового водозабору та споруд очищення води  для господарсько-питних цілей НФС «Сівач» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку