22 січня День Соборності України

Дата: 22.01.2021 15:06

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності.
Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії у сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове і важливе. Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії. Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісна Україна – це повернення окупованих Криму і окремих районів Донеччини та Луганщини. "Світла пам'ять нашим полеглим землякам, які заради України віддали свої молоді життя! Щира вдячність тим, хто нині береже кордони нашої держави!"

Микола Березовий, міський голова