Відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з різким погіршенням погодніх умов

Дата: 29.01.2021 12:30

Під головуванням міського голови Миколи Березового 27 січня відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з різким погіршенням погодніх умов.

Участь у нараді взяли перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сергій Пустовіт, головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Руслан Садівський, начальник КП «ВЖ РЕУ» Олександр Шкребтій, начальник філії «Корсунь-Шевченківський райавтодор» Вадим Романенко, провідний фахівець Корсунь-Шевченківського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Євген Расновський. Керівники служб доповіли про готовність до роботи в період ускладнення погодніх умов.