Епідситуація у Корсунь-Шевченківській ОТГ станом на 29 січня

Дата: 29.01.2021 15:35

29 січня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За інформацією т.в.о. начальника Корсунь-Шевченківського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталії Власенко, з початку поточного року методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) у вірусологічній лабораторії ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» на COVID-19 обстежено 236 жителів Корсунь-Шевченківської ОТГ. Із них отримали позитивні результати 79 осіб.

За період з 22.01.2021 по 29.01.2021 обстежено 40 жителів громади, з яких 16 отримали позитивний результат на COVID-19. По населених пунктах: місто — 10, с. Гарбузин — 6.

З метою подальшого недопущення поширення коронавірусу COVID-19 протоколом №5 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій продовжено дію карантинних вимог для «помаранчевої зони» на території Корсунь-Шевченківської громади.