Пошук

Корсунь-Шевченківські лісівники підгодовують диких звірів

Дата: 04.02.2021 11:49
Кількість переглядів: 432

Фото без опису

У зимовий період лісові мешканці потребують особливої уваги і турботи. Морозні та сніжні погодні умови значно ускладнюють добування дикими тваринами кормів, та й загалом їх виживання.

Тому саме в цей час у лісових масивах Корсунь-Шевченківського лісгоспу активно проводяться роботи з підгодівлі звірини сіном, гіллячковим кормом, зерном. Окрім того, застосовують й мінеральну підгодівлю (солонці з кухонної солі). Підгодівля сіллю добре впливає на організм тварин, зміцнює і підсилює захисні властивості проти захворювань.

 

Фото без опису

“Людська допомога в таку пору просто необхідна, в іншому випадку більшість диких тварин може загинути. Тож ми дбаємо, щоб у спеціально відведених місцях звірі могли поласувати розкладеними для них харчами”, – говорить інженер з охорони та захисту лісу Корсунь-Шевченківського лісгоспу Олександр Ткач.

Викладення корму проводиться в місцях концентрації тварин, там, де вони почувають себе вільно. Тому ці місця підгодівлі здебільшого знаходяться в малодоступних для сторонніх очей місцях. Окрім того, лісівники ретельно стежать за тим, аби скупчення звірів не приваблювало браконьєрів. Для цього постійно проводяться рейди – перевірки по виявленню порушників правил полювання.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора