Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику "Пожежі краще запобігти!"

Дата: 11.02.2021 19:17

Управління ДСНС України у Черкаській області спільно з Черкаською обласною організацією Добровільного пожежного товариства України оголошує КОНКУРС «Пожежі краще запобігти!»

З метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них громадського світогляду і громадської позиції в цих питаннях, а також  виховання культури безпеки життєдіяльності, в період з 1 лютого по 31 березня 2021 року проводиться Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику.

До участі в Конкурсі запрошуються школярі та молодь віком від 6 до 18 років.

Роботи можна виконувати як в стилі художньої творчості (малюнки), так і в декоративно-прикладних композиціях на будь-яку із запропонованих тем (на вибір):

1. Запобігання пожежам від необережного поводження з вогнем;
  2. Захист дітей від пожеж та інших надзвичайних ситуацій;
  3. Робота, навчання й побут професійних пожежників – рятувальників, працівників ДПТ України, дружин юних пожежників;
  4. Заняття пожежно-прикладним спортом;
  5. Пожежі в побуті та на виробництві, лісові пожежі й на хлібних полях;
  6. Правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Переможці Всеукраїнського етапу Конкурсу отримають подарунки від організаторів.

Роботи відправляти за адресою: 18029, м. Черкаси, вул. Академіка Корольова, 13.

Черкаська обласна організація ДПТ України.

Тел: (0472) 66-99-69, 66-14-35, 66-05-63, 0679038761

Контактна особа: Валентина Андріївна Пірогова.

Джерело: https://ck.dsns.gov.ua/