Пошук

13 лютого — 35 років з дня народження Олександра Бардалима

Дата: 13.02.2021 09:18
Кількість переглядів: 678

Фото без опису

 

Його життя обрівалося раптово, ввірвавшись неймовірним болем в життя всіх, хто його знав. Олександр Бардалим — уродженець міста Корсуня-Шевченківського, старшина, камандир взводу 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила. Ворожа куля обірвала його життя 19 липня 2019-го року. Сьогодні, 13 лютого, виповнюється 35 років від дня народження Олександра Бардалима.

Про трагічні події 2019-го року 24-та ОМБр імені короля Данила повідомила:
“19.07.2019 року, під час інженерного обладнання позицій, солдат Джерелейко Роман Васильович зазнав кульового поранення від рук ворожого снайпера. Медик, що своєчасно прибув з сусідньої позиції, кваліфіковано надав йому першу медичну допомогу. Після оповіщення по черговим засобам зв’язку, на місце події одразу прибули командир роти та командир взводу старшина Бардалим О.В., які особисто почали здійснювати евакуацію солдата Джерелейко.
За 15 метрів від позиції, під час закріплення тяжкопораненого на ношах, ворог поцілив вдруге – цього разу в командира взводу, старшину Бардалима Олександра Володимировича. Характер поранення був несумісним з життям і протягом хвилини часу Сашко помер на руках свого командира роти.
Незважаючи на продовження обстрілу та небезпеку, бійцям вдалось евакуювати тяжкопораненого солдата Джерелейка. Медики робили усе можливе, щоб врятувати бійця, але, на жаль, велика крововтрата та характер поранення не дали йому шансів на життя і у міській лікарні м. Курахове він помер.
Солдат Джерелейко Роман Васильович, 04.11.1988 р.н. був родом з м.Волочиськ, що на Хмельниччині. В нього залишились матір, батько, а також син Данило, 2012 р.н.
Старшина Бардалим Олександр Володимирович, 13.02.1986 р.н. – родом з м. Корсунь-Шевченківський, Черкаської області. Він був на війні з 2015 року і планував повернутись на якийсь час до своєї сім’ї, яку дуже любив і цінував, щоб відпочити. Проте, не зважаючи на те, що до його звільнення з лав ЗСУ залишалось всього 20 діб, він не замислюючись кинувся рятувати пораненого… як виявилось, ціною власного життя. В нього залишилась дружина та син Денис, 2012 р.н.
Старшина Бардалим О.В. та солдат Джерелейко Р.В. були гідними воїнами Королівської бригади, які віддали свої життя за власну країну та загинули як герої”.

Доземний уклін матері за сина-героя. Вічна йому пам’ять!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора