Подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні вшанували під час футбольного турніру

Дата: 20.02.2021 14:29

Турнір з футболу, присвячений подвигу учасників Революції Гідності та вшануванню Героїв Небесної Сотні, відбувся сьогодні у спортивному залі Корсунь-Шевченківської ЗОШ №2. Участь у турнірі взяли перший заступник міського голови Сергій Пустовіт та керуюча справами виконавчого комітету міської ради Галина Шевченко.

Вшанувавши на початку турніру хвилиною мовчання загиблих синів України, які віддали життя за незалежну і єдину державу, її успішне і процвітаюче майбутнє, присутні поклали квіти до пам’ятного знака  та меморіальних дошок Олександра Бардалима, випускника ЗОШ №2, який поліг на полі бою в зоні АТО, та Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

Відкрив футбольний турнір, який організував відділ освіти, молоді та спорту міської ради, перший заступник міського голови Сергій Пустовіт, побажавши командам учасників успішної гри.

За першість турніру змагалися команди учасників із числа депутатів Селищенської громади, Корсунь-Шевченківської міської ради та учасників із числа виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради. Оцінював змагання суддя Ярослав Кожухар, член Федерації футболу.

Після напруженої гри першість виборола команда Селищенської громади. Друге місце посіла команда учасників із числа виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради. Третє призове місце здобула команда учасників із числа депутатів Корсунь-Шевченківської міської ради.

Ініціатор проведення турніру, присвяченого подвигу учасників Революції Гідності та вшанування Героїв Небесної Сотні, — депутат Корсунь-Шевченківської міської ради Сергій Чередніченко.