Пошук

Перше щеплення від COVID-19 отримав лікар-реаніматолог із Черкас Євген Горенко

Дата: 24.02.2021 14:13
Кількість переглядів: 349

Фото без опису

Перша вакцинація від COVID-19 відбулася в Черкасах. Лікар-реаніматолог Горенко Євген Васильович із Черкас першим в Україні отримав щеплення від ковіду. Він працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні. Про це розповів Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, передає служба відомства.

«Як і в цілому по Україні, у нас працюватиме каскадна модель вакцинації, яка передбачає роботу мобільних бригад у визначеному послідовному порядку. Ми строго стежимо за температурним режимом для зберігання вакцини – від +2° до +8° С», – зазначив Олександр Скічко.

Він підкреслив, що вакцинація проти коронавірусу є добровільною і безкоштовною. Вона відбудеться в V етапів: на І етапі щеплення отримають медпрацівники та персонал, який надає допомогу ковідним хворим; на ІІ – люди з надзвичайно високим ризиком інфікування (соцпрацівники, люди старше 80 років, решта медпрацівників); на ІІІ – люди з високим ризиком інфікування та ті, хто працює в ДСНС, СБУ, поліції, в освітніх закладах; на ІV етапі – люди віком від 60 до 64 років, дорослі з супутніми захворюваннями. V етап – усі інші категорії населення.

«Стосовно того, чи потрібно вакцинуватися, розкажу історію. Мене вразила розповідь реаніматолога, який рятував життя пацієнтам, хворим на ковід. На моє запитання, чи готовий він вакцинуватися, відповідь була однозначною: «так». Коли я запитав: «чому?», він сказав: «я щодня рятую людей у реанімації і бачу, до яких наслідків може призвести коронавірус. Тому бережіть своє здоров’я – усім 36,6», – сказав Олександр Скічко.

Пресслужба ОДА 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора