Пошук

Як зареєструватися в службі зайнятості через портал «Дія»

Дата: 26.04.2021 13:46
Кількість переглядів: 1241

Фото без опису

В Україні створений та функціонує унікальний портал із державних послуг «Дія». На платформі постійно оновлюються державні послуги, що безкоштовно надаються громадянам. На сьогодні це 1365 послуг органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Однією з послуг є онлайн-реєстрація в службі зайнятості. Таким чином, безробітному не потрібно особисто відвідувати службу зайнятості і чекати прийому. Онлайн-реєстрація займає всього кілька хвилин.
Для отримання послуги необхідно виконати всього кілька кроків:
1.Авторизуватися в кабінеті користувача на порталі diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.
2.Заповнити заяви, відповідаючи на питання в анкеті.
3.Завантажити документи (паспорт, індивідуальний ідентифікаційний номер, документ про останній вид зайнятості, документи про освіту та інші) і разом із заявами направити їх на розгляд до центру зайнятості, де людина планує обслуговуватися.
4.Отримати підтвердження на електронну пошту або на телефон про надання статусу безробітного та виплати допомоги по безробіттю /або повідомлення про необхідність доопрацювання /або аргументовану відмову.
Детально за посиланням: https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu
Нагадаємо, що у період карантину, статус безробітного і призначення допомоги по безробіттю надається в перший же день після подання відповідної заяви.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора