Пошук

Уже 273 тисячі ФОПів подалися на матеріальну допомогу через Дію

Дата: 26.04.2021 15:51
Кількість переглядів: 479

Фото без опису

ФОПи та наймані працівники набагато активніше подають заявки на отримання одноразової матеріальної допомоги, ніж у минулому році. За 4 дні, із моменту запуску послуги, уже подали понад 273 тисячі заявок на порталі та у застосунку Дія. Про це розповів Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час прямого ефіру Радіо НВ.

“Цього разу підприємці ще активніше подають заявки на отримання матеріальної допомоги, ніж у минулому році. Люди побачили, що це можна зробити зручно та швидко, тому активність така велика. Подати заяву можна впродовж 30 днів з дня запровадження “червоної” зони в області, де ви ведете діяльність. Тому ще є час”, – повідомив Михайло Федоров.

Із 19 квітня на порталі або в застосунку Дія можна подати заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 8 тисяч гривень. Ця послуга доступна ФОПам та найманим працівникам, які призупинили свою діяльність на час перебування області в “червоній” зоні.

Послуга з оформлення матеріальної допомоги доступна впродовж року для певних КВЕДів, що підпадають під карантинні обмеження. А якщо вашу область було віднесено до “червоної” зони впродовж лютого-березня 2021 року, то можете подати заяву до 18 травня 2021 року включно.

Усе максимально автоматизовано: оформити заявку можна у декілька кліків онлайн на порталі та в застосунку Дія з будь-якого куточка України. Користувачам потрібно буде лише ввести IBAN свого особистого гривневого рахунку.

За інформацією Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора