Вакцинація проти коронавірусної хвороби COVID-19 в КНП «Корсунь-Шевченківський ЦПМСД»

Дата: 11.05.2021 09:33

В Комунальному некомерційному підприємстві «Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Корсунь-Шевченківської міської ради щеплення населення від коронавірусної інфекції розпочалося з 23 березня 2021 року. Щеплення проводиться вакциною AstraZeneca (Covishield) виробництва Індія та Південна Корея.
Станом на 06.05.2021 року в 4 пунктах щеплень щеплено 790 осіб. Крім того, мобільною бригадою КНП «Звенигородський ЦПМСД» щеплено 80 медичних працівників, 23 педагогічні працівники, які братимуть участь в ЗНО та 10 осіб маломобільних груп населення.
За 7 травня 2021 року вакциновано 20 осіб на дому із маломобільних груп населення вакциною CoronaVac (Sinovac) виробництва Китай.
Наразі вакцинація продовжується. Записатися на вакцинацію можна за телефоном у свого сімейного лікаря або сестри медичної, а також за телефоном через реєстратуру 091 305 62 63.

За інформацією Комунального некомерційного підприємства «Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Корсунь-Шевченківської міської ради