Нагороджено переможців онлайн конкурсу дитячого малюнка на призи міського голови «Рідному місту і рідній матусі присвячується!»

Дата: 12.05.2021 11:27

Виконані в різних техніках, сповнені різнобар’ям кольорів чи витримані в чітких лініях сірих відтінків олівцевої графіки… Малюнки, які діти Корсунь-Шевченківської громади надіслали для участі в онлайн конкурсі дитячого малюнка на призи міського голови «Рідному місту і рідній матусі присвячується!», вразили не лише своєю колоритністю. Кожен з них — вияв на папері любові до найріднішої.

Зважаючи на різноманітність та багатогранність поданих робіт, конкурсна комісія на чолі з міським головою Миколою Березовим детально аналізувала їх, щоб обрати найкращі.
Разом зі своїми матусями переможці були запрошені для нагородження до зали засідань 11 травня.
Своєю майстерністю 10-річна Софія Костенко здобула І місце у конкурсі.

ІІ місце — Хома Марія (9 років)

ІІІ — Косенко Каріна (12 років).

Кожна з переможців отримала цінні подарунки, їхні мами — щирі слова привітань з минулим святом Дня матері.