Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У співпраці з БО «БФ «МХП — Громаді» в с. Моринцях встановлено спортивний майданчик «STREET WORKOUT»

Дата: 20.05.2021 17:10
Кількість переглядів: 723

20 травня за участі менеджера соціальних проектів Благодійної організації «Благодійний фонд «МХП — Громаді» Миколи Єфремцева у с. Моринцях біля сільського будинку культури відбулося відкриття сучасного вуличного спортивного майданчика типу «STREET WORKOUT» в рамках проекту "Ми — здорове майбутнє".

Проект «Ми – здорове майбутнє», розроблений колишньою Моринською ОТГ, став одним зі 132-х переможців І Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Україно!», організованого Благодійною організацією «Благодійний фонд «МХП – Громаді». Завершений проект цього року за сприяння і підтримки Корсунь-Шевченківської територіальної громади.

— Сьогодні у нас невеличке свято, — зазначив Микола Єфремцев, вітаючи присутніх. — Завдяки фінансовій підтримці Благодійної організації «Благодійний фонд «МХП — Громаді», колишньої Моринської ОТГ та Корсунь-Шевченківської територіальної громади було реалізовано такий соціальний проект. Проект називається «Ми — здорове майбутнє». Створений він для молоді села — нашого майбутнього.

Звернув увагу Микола Єфремцев на те, що Всеукраїнський конкурс «Час діяти, Україно!» спрямований на підтримку різноманітних соціальних ініціатив громад з 14 областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області), де працюють підприємства агрохолдингу МХП. 
Пріоритетними напрямками соціальних ініціатив БФ «МХП — Громаді» є:
• Розвиток людського  соціального капіталу —  підтримка людей похилого віку, покращення освіти, підтримка та розвиток молоді, розвиток спорту та культури;
• Розвиток спроможності  громад — проведення конкурсів мікрогрантів для розвитку громадського суспільства, розвиток інфраструктури, розвиток малого та мікропідприємництва на селі, діджиталізація громад;
• Громадське здоров’я — надання допомоги медичним закладам, оздоровлення населення, виїзна  медицина (профілактика), формування здорового способу життя у сільського населення, збереження ментального здоров’я;
• Екологія і енергоефективність — збереження природніх ресурсів, поводження з твердими, побутовими відходами, екологічна грамотність населення.

Керівник проекту «Ми – здорове майбутнє» Вікторія Циганенко, головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій, розповіла присутнім історію його реалізації.

— Все починалося з ідеї. Потім, завдяки Благодійній організації «Благодійний фонд «МХП — Громаді» та щорічному конкурсу «Час діяти, Україно!», в якому ми взяли участь та перемогли, вдалося залучити кошти для встановлення цього майданчика, — зауважила Вікторія Циганенко, дякуючи меценатам, які надали кошти. — Сподіваюся, що діти, які проживають на території нашої громади, будуть здоровими та з задоволенням займатимуться спортом.

 

Маючи такий чудовий спортивний майданчик, не дивно, що присутнім юнакам кортіло якнайшвидше «протестувати» його, а заодно і перевірити свою фізичну підготовку. Підтягування, підйом штанги, прес — все це, видно з реакції молоді, прийшлися їм до вподоби. Сподіваємось, що заняття спортом на «STREET WORKOUT» стане доброю традицією молоді с. Моринці.


 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора