Заборонено продаж штучних квітів та інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів

Дата: 25.05.2021 14:53

Рішенням виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради від 18.05.2021 року №145 «Про заборону на продаж штучних квітів та розміщення на кладовищах інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади» з 1 вересня 2021року заборонено продаж штучних квітів та розміщення на кладовищах інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів.

Найближчим часом будуть внесені зміни до Правил благоустрою населених пунктів Корсунь-Шевченківської міської ради щодо заборони продажу штучних квітів та інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів і їх розміщення на кладовищах громади.
Підготовлені звернення до релігійних організацій, які здійснюють діяльність на території громади, щодо надання роз’яснень громадянам про шкідливий вплив товарів виготовлених із пластику та неорганічних  матеріалів на навколишнє природне середовище.
КП «ВЖ РЕУ» виготовить та встановить на кладовищах громади інформаційні стенди про заборону розміщення на кладовищах товарів виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів.