Пошук

У Корсуні-Шевченківському відбулася інформаційна зустріч в рамках проєкту Партнерства «СпільноФонд»

Дата: 27.05.2021 16:48
Кількість переглядів: 401

Сьогодні у м. Корсуні-Шевченківському відбулася інформаційна зустріч в межах проєкту Партнерства «СпільноФонд», який разом із партнерами запускає Благодійний фонд «МХП – Громаді». Участь у заході взяли представники Корсунь-Шевченківської територіальної громади. 

Вичерпно про проєкт поінформувала фахівець Благодійного фонду «МХП-Громаді». Проєкт, зокрема, передбачає навчання, обмін досвідом успішними кейсами, залучення співфінансування для учасників, надання дофінансування (гранту) для реалізації успішних проєктів, менторську підтримку протягом реалізації проєктів, фінальний форум, де буде представлено реалізовані ідеї. 
Результатом стануть успішно втілені фандрейзингові проєкти представників територіальних громад Вінницької, Черкаської, Київської областей. Стимулом для команд буде отримання співфінансування на реалізацію розроблених проєктів від Благодійного фонду «МХП-Громаді» за принципом 60/40. Тобто автори ініціатив з допомогою фандрейзингової кампанії мають залучити 60% необхідних коштів, а решту 40% надасть БФ «МХП – Громаді».

Довідково. Проєкт партнерства «СпільноФонд» став можливим завдяки синергії Фонду громади «Подільська громада», Благодійного фонду «МХП-Громаді» за підтримки IСАР Єднання в рамках «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», який реалізується IСАР Єднання в консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії і верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку.
Проєкт започатковано для інститутів громадянського суспільства та ініціативних груп територіальних громад Вінницької, Київської та Черкаської областей.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора