Із засідання виконавчого комітету 29.06.2021

Дата: 30.06.2021 16:33

29 червня 2021 року в приміщені Корсунь - Шевченківської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.
З 18 членів виконавчого комітету  міської ради на засіданні були присутні 12 осіб.
Першим в Порядку денному засідання виконавчого комітету  було розглянуто питання «Про схвалення проекту рішення «Про внесення змін до рішення Корсунь - Шевченківської міської ради від 25.01.2021 №2-38 «Про бюджет Корсунь - Шевченківської міської територіальної громади на 2021 рік», який був одноголосно підтриманий членами виконкому.
А саме:
1.Відповідно до рішення Черкаської обласної ради від 04.06.2021   № 7-22/VIII  бюджету міської територіальної громади передбачені додаткові кошти субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 115 827 грн.
У зв’язку з цим збільшено доходи загального фонду бюджету громади по коду 41051200 «Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму  115 827 грн та видатки бюджету громади головному розпоряднику коштів Відділу освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради:
по КПКВ 0611200 «Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» на суму 115 827 грн, з них:
видатки споживання загального фонду бюджету 57 780 грн на оплату корекційно-розвиткових та психолого-педагогічних занять з дітьми з особливими освітніми потребами;
видатки розвитку спеціального фонду бюджету 58 047 грн на придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвиту
2. Перерозподілено видатки передбачені Виконавчому комітету Корсунь-Шевченківської міської ради на благоустрій території громади по КПКВ 0216030 «Організація благоустрою населених пунктів» на суму     706 893 грн та відповідно до звернень головних розпорядників коштів спрямовуються,
на збільшення видатків споживання:
Виконавчому комітету Корсунь-Шевченківської міської ради:
по КПКВ  0211010 «Надання дошкільної освіти» на суму 50 000 грн на заміну підлоги в спальні для дітей ясельного віку ЗДО «Зірочка»;
на збільшення видатків розвитку:
Виконавчому комітету Корсунь-Шевченківської міської ради:
по КПКВ 0217310 «Будівництво  об'єктів житлово-комунального господарства» на суму 207 893 грн, з них:
20 849 грн на капітальний ремонт лінії електроосвітлення по вул. Гоголя в м. Корсуні-Шевченківському Черкаської області;
24 456 грн на капітальний ремонт лінії електроосвітлення по вул. Леваневського в м. Корсуні-Шевченківському Черкаської області;
13 072 грн на капітальний ремонт лінії електроосвітлення по пров. Щербака в м. Корсуні-Шевченківському Черкаської області;
21 980 грн на капітальний ремонт лінії електроосвітлення по пров.  Можайського в с. Гарбузин Черкаської області;
24 460 грн на капітальний ремонт лінії електроосвітлення по вул. Нікітіна в м. Корсуні-Шевченківському Черкаської області;
10 658 грн на капітальний ремонт лінії електроосвітлення по вул. Лермонтова в м. Корсуні-Шевченківському Черкаської області;
22 207 грн на капітальний ремонт лінії електроосвітлення по вул. Миколи Міхновського в м. Корсуні-Шевченківському Черкаської області;
48 959 грн на капітальний ремонт лінії електроосвітлення по вул. Тартацькій в м. Корсуні-Шевченківському Черкаської області;
21 252 грн на капітальний ремонт лінії електроосвітлення по вул. Шолохова та по вул. Чехова в м. Корсуні-Шевченківському Черкаської області;
по КПКВ 0217321 «Будівництво  освітніх установ та закладів» на суму            250 000 грн на утеплення приміщення ЗДО «Зірочка»;
по КПКВ 0217670 «Внески до статутного капіталу суб'єктів господарювання» на суму 199 000 грн на поповнення статутного капіталу    КП «ВЖ РЕУ» на придбання фарбувального агрегата TITAN (Wagner) PowrLiner 2850, для нанесення дорожньої розмітки.
3. У зв’язку з залишком коштів передбачених головному розпоряднику Виконавчому комітету Корсунь-Шевченківської міської ради по КПКВ 0216030 «Організація благоустрою населених пунктів» на благоустрій колишньої Моринської ОТГ, які залишилися невикористаними в сумі 3 083 грн, спрямувати їх на оплату послуг (крім комунальних).
Одноголосну підтримку членів виконавчого комітету отримали проекти рішень:
- Про надання статусу дитини, позбавленої  батьківського піклування;
- Про надання дозволу  на дарування  квартири неповнолітній дитині;

- Про надання дозволу на укладання  договору купівлі - продажу квартири,
користувачем, якої є малолітня дитина;

- Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання, для її тимчасового виїзду за кордон.

Додатково до Порядку денного засідання виконавчого комітету було довключено  питання “Про погодження Положення про виконавчий комітет Корсунь - Шевченківської міської ради».  Після  врахованих зауважень юридичного відділу  виконавчого комітету проект рішення був підтриманий.

Членами виконавчого комітету була підтримана пропозиція направити листа  до депутата Верховної Ради України Андрія Стріхарського з проханням вплинути  на включення питання  очищення річки Рось  до   законопроєкту  «Про збереження малих річок в Україні». Була пропозиція, звернутися з даного приводу й до інших депутатів Верховної Ради України.

Також  запропоновано підготувати листа до КМУ та надати перелік заходів до відзначення 1 000 - ліття заснування міста Корсуня - Шевченківського ( в т.ч.  реконструкція приміщення будівлі музею історії Корсунь - Шевченківської битви,  та очищення річки Рось).

На засіданні були обговорені питання встановлення приладів обліку води у житлових будинках, очищення річки Рось в межах водозабору, водопостачання в районі залізничного вокзалу, фінансування ремонтних робіт в школах.  Дані питання потребують детального вивчення, коригування кошторисної документації та додаткового фінансування.