Ремонтні роботи у закладі дошкільної освіти «Світлячок»

Дата: 14.07.2021 11:02

Літо – пора поточних та капітальних ремонтів у закладах дошкільної освіти  (здійснювати ремонтні роботи при наявності дітей у закладах заборонено). Міські  дитячі садочки  закриватимуть  з липня по вересень. Робитимуть це поетапно. Водночас у місті працюватимуть чергові дитсадки, в яких зможуть перебувати діти.

За рішенням  виконавчого комітету Корсунь - Шевченківської міської ради від 08.06.2021  №162 «Про тимчасове закриття закладів дошкільної освіти міста» з 01.07.2021 тимчасово призупинено освітньо - виховний  процес, в закладі дошкільної освіти «Світлячок».  В установі  проводяться ремонтні роботи та  підготовка приміщень до роботи у новому навчальному році, заготовляються овочі та фрукти.

На сьогодні виконані наступні роботи:
-    відремонтовано і підготовлено до фарбування споруди на прогулянкових майданчиках;
-     оброблено гашеним вапном стіни та стелі у підвалах, де зберігаються овочі;
-    відремонтовано і підготовлено до фарбування фундамент будівлі закладу;
-    приведено до належного санітарного стану килими;
-    заготовлено зелень (петрушка та щавель) з власного городу закладу;
-    заготовлено 15 кг вишень (з власного саду);
-    упорядковано меблі та інвентар в складських приміщеннях.

Роботи по підготовці установи до нового навчального року триватимуть до закінчення  терміну закриття закладу дошкільної освіти.
Заклад дошкільної освіти «Світлячок» радо відчинить двері для вихованців та їх батьків 02.08.2021.

Відділ з обробки інформації, службових комунікацій  та програмного забезпечення виконавчого комітету  міської ради