Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Корсунь - Шевченківської міської ради

Дата: 16.07.2021 14:35

16 липня 2021 року відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Корсунь - Шевченківської міської ради,
під керівництвом  -  Віталія Мацюка секретаря Корсунь - Шевченківського міської ради.

У засіданні брали участь  начальник служби, представники відділів  виконавчого комітету  та структурних підрозділів Корсунь - Шевченківської міської ради.

На засіданні комісії розглядались питання:

1.    Про розгляд заяви щодо  доцільності позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої дитини;

2.  - 3. Про розгляд заяв щодо встановлення фактичного місця проживання неповнолітніх дитей;
4.   Про  визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною;

5.   Про доцільність усиновлення  малолітньої дитини;

6.   Про доцільність позбавлення батьківських прав.
У ході засідання було заслухано заяви, що надійшли у червні - липні поточного року,  матеріали та інформацію надану заявниками та запрошеними.  Члени  комісії,  брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.
Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення,  згідно чинного законодавства.

Відділ з обробки інформації, службових
комунікацій та програмного забезпечення