Відбулася нарада з представниками ОСББ, кооперативів, багатоповерхових житлових будинків

Дата: 16.07.2021 16:19

15 липня 2021 року відбулася нарада  під головуванням заступника міського голови  Михайла Луценка за участю  начальника Канівського відділення АТ "ЧЕРКАСИГАЗ" Танько Людмили, начальника Корсунь-Шевченківської дільниці Канівського відділення АТ "ЧЕРКАСИГАЗ" Лесь Володимира, голів ОСББ та  кооперативів, старших по будинках.  Обговорили питання встановлення безкоштовних лічильників абонентам, які використовують природній газ для приготування їжі. Представники АТ "ЧЕРКАСИГАЗ" повідомили, що у м. Корсуні-Шевченківському  у багатоповерхових будинках необхідно встановити 460 лічильників. Також  ознайомили з вимогами Кодексу  газорозподільних мереж, який передбачає транспортування природного газу за умови наявності ВОГ (вузла обліку газу), готовністю встановити безкоштовно лічильники усім абонентам та  вимогами законодавства, щодо обслуговування мереж газопроводів у багатоквартирних будинках. Розглянули питання  необхідності укладення  договорів на обслуговування ввідних та внутрішніх газових мереж, газового обладнання - що є умовою для встановлення безкоштовних лічильників.