Приймальне відділення – це форпост усієї лікарні, – очільник області про медичне оновлення в межах Великого будівництва

Дата: 19.07.2021 08:16

Приймальне відділення – це по суті форпост усієї лікарні. Тут кожна секунда на рахунку. Від швидкості діагностування залежить увесь подальший шлях пацієнта до одужання, – про це пише на своїй сторінці у Facebook голова ОДА Олександр Скічко та додає:
– Важливим складником проєкту з реконструкції приймальних відділень в опорних лікарнях у межах програми Президента #ВеликеБудівництво було їхнє оснащення. Приміром, у Корсунь-Шевченківській багатопрофільній лікарні – учасниці цього медичного проєкту – ми обладнали кабінети ультразвукової діагностики, томографії та ендоскопії. Також тепер тут є сучасна ургентна лабораторія, завдяки якій розширено діапазон аналізів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Нагадаємо, в області в межах програми Велике будівництво стовідсотково відновлено 8 приймальних відділень.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА