Пошук

У Городищі завершили будівництво нового шляхопроводу через залізницю

Дата: 22.07.2021 09:29
Кількість переглядів: 374

Фото без опису

Завершено будівництво нового шляхопроводу через залізницю на автодорозі Н-01 Київ–Знам’янка у місті Городище.

Шляхопровід через залізницю на автодорозі Н-01 на ділянці км 164+068 був побудований ще у 1962 році. І за 58 років його довготривалої експлуатації, негативного впливу кліматичних умов, збільшення інтенсивності руху автомобільного транспорту, у тому числі великовагового більше 40 тонн, сталося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття.

Роботи з реконструкції шляхопроводу було розпочато наприкінці літа торік, а завершено у липні 2021 році.

На час проведення реконструкції, для зручності водіїв рух транспорту здійснювався тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям та із залізничним переїздом, які були збудовані поруч.

У ході реконструкції шляхопроводу було повністю демонтовано стару конструкцію. Новозбудований шляхопровід має ширшу на 2 метри проїжджу частину, облаштовано нові опори шляхопроводу, прогонової споруди, влаштовано нову монолітну плиту проїзної частини, замінено балки, влаштовано водовідведення, влаштовано нове бар’єрне та перильне огородження. Також влаштовано тротуари, штучне освітлення, яке незабаром запрацює. Також влаштовано нове асфальтобетонне покриття на шляхопроводі та на підходах, нову дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

Фото без опису

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області роботи із демонтажу старого шляхопроводу та будівництва нового виконувала підрядна організація ТОВ «МОСТ-Девелопмент».

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора