Пошук

Хресний хід РПЦ на службі Кремля

Дата: 28.07.2021 14:02
Кількість переглядів: 380

 

 

 

 

 

 

 

 

Так звана Українська православна церква Московського патріархату, іншими словами РПЦвУ, вже близько місяця анонсує проведення Великого Хресного ходу, присвяченого 1033-річчю Хрещення Русі, де будуть за попередніми даними сотні тисяч віруючих. Представники РПЦвУ підкреслюють важливість цієї події і висловлюють надію, що у столицю приїдуть люди з всіх регіонів. Для залучення більшої кількості прихожан в Київ на святкування обіцяють привезти Почаївську, Святогірську, Зимненську і Касперівську ікони Божої Матері, а також мощі князя Володимира.

Проведення такого масового заходу в той час, коли по всьому світу поширюється небезпечний штам коронавіруса «Дельта», експерти називають бактеріологічним терористичним актом. Відомо, що однією з головних цілей РПЦвУ є зрив візиту Вселенського патріарха Варфоломія в Україну, який підтвердить чільний над Москвою статус Києва в православному світі. Тому Кремль готовий не тільки до бактеріологічних терактів, але і до хаотизації і дестабілізації ситуації в Україні.

На допомогу російській церкві для реалізації провокацій і дестабілізації ситуації в Україні недавно була створена ГО «Миряни», яка вже досить успішно стала розповсюджувачем і ретранслятором наративів про релігійні «гоніння» і «переслідування» в Україні. В даний момент зареєстровано 5 регіональних представництв цієї ГО - в Дніпропетровській, Житомирській, Київській та Черкаській областях. Ведеться оформлення документації для реєстрації ще трьох представництв ГО «Миряни» - в Запорізькій, Вінницькій та Хмельницькій областях. Така масштабна подія може свідчити про підготовку комплексної кампанії по дискредитації і дестабілізації України.

На жаль, РПЦвУ не турбує доля її прихожан і наслідки дій. А ось Православна Церква України через карантинні обмеження вирішила не проводити традиційний хресний хід з нагоди Дня хрещення Русі-України. Відчуйте різницю!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора