Дорога Корсунь-Шевченківська громадо!

Дата: 22.08.2021 23:20

З нагоди вагомої ювілейної дати – 30-літньої річниці Незалежності України – зичимо сили, правди, миру і злагоди!

Так, незалежність не дається легко, її треба не тільки вибороти, а й постійно боронити та відстоювати, що нині ціною власного життя та здоров’я роблять захисники України. Схиляємо голови перед їхнім високим подвигом і дякуємо їм за Незалежність.

Попри все, маємо віру і певність, що новий день принесе Україні нові можливості для розвитку, нові здобутки й перемоги. Ми зуміємо подолати всі труднощі й негаразди, адже українці – сильна нація. У нас є достатньо снаги і таланту, щоб здійснити задумане, наполегливо повсякденно працюючи для процвітання нашої країни.

Зі святом вас, дорогі жителі громади! Бажаємо добра, миру, щедрої долі, сонячних днів та успіхів у спільній праці задля розвитку громади!

В.о. міського голови  Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради