Підсумки конкурсу на заміщення вакантних посад директорів Корсунь-Шевченківського ліцею та Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області

Дата: 01.09.2021 10:53

30.08.2021 в Корсунь-Шевченківській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області.

До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Корсунь-Шевченківської гімназії  були допущені:

2. Луц Інна Анатоліївна
  3. Собко Леся Володимирівна

Кандидати на посаду в процесі конкурсу пройшли три етапи: тестування на знання законодавства України в сфері освіти; розв’язання ситуаційного завдання; презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (презентації учасників конкурсу додаються).

1. Грушевська Оксана Миколаївна

2. Луц Інна Анатоліївна

3. Собко Леся Володимирівна

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти підбила підсумки.

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області була визначена Луц Інна Анатоліївна із загальним результатом 19,6 балів.

Ознайомитися з остаточними результатами конкурсу можна за посиланням.

30.08.2021 в Корсунь-Шевченківській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Корсунь-Шевченківського ліцею Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області.

До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Корсунь-Шевченківського ліцею були допущені:

2. Діденко Ірина Василівна

2. Діденко Ірина Василівна

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Корсунь-Шевченківського ліцею Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області була визначена Діденко Ірина Василівна із загальним результатом 20,1 балів.

Ознайомитися з остаточними результатами конкурсу можна за посиланням.

Відеофіксація етапів конкурсу за посиланняв