1 жовтня - День людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 08:42

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Цей день — символ єдності поколінь, чудова нагода сказати   теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашого краю, за багаторічну самовіддану працю, доброту та мудрість.

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ви зберегли і пронесли через все своє життя найкращі духовні якості -  честь, гідність, віру, любов.

Бажаємо вам  найголовнішого - міцного здоров’я , безхмарного неба, сил та наснаги.  Нехаи? всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею! Довгих і щасливих вам років життя! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради