Шановні юристи!

Дата: 08.10.2021 08:31

Вітаємо  вас з професійним святом - Днем юриста України! Це свято, яке  об’єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав  і свобод українців.

Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.

Бажаємо вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей. Благополуччя вам, щастя, міцного здоров’я і родинного добробуту на довгі роки!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради