Відповідно до розпорядження від 29.10.2021 року № 252

Дата: 04.11.2021 16:13

Відповідно до розпорядження від 29.10.2021 року № 252, 04 листопада 2021 року Комісією у складі працівників міської ради, Корсунь-Шевченківської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго», відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області, КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня», здійснено обстеження протипожежного стану пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня» Корсунь-Шевченківської міської ради. При проведенні остеження особлива увага приділялася пожежній та техногенній безпеці діяльності лікарні в умовах пандемії при застосуванні кисневих концентраторів.