9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 08:30

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Корсунщини!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Ви - ті, хто присвятив себе благородній справі зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Тож нехай поціновувачів вашої праці та таланту стає більше й більше, цікаві ідеї перетворюються у високі зразки національної культури, а ваші заслуги отримують гідну оцінку! Бажаємо вам невичерпної енергії, ентузіазму, натхнення, сил та міцного здоров’я у втіленні всього задуманого! Добра, достатку та злагоди вам і вашим родинам!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради