Пошук

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.11.2021 №258-К «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 16.11.2021 16:50
Кількість переглядів: 416

ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА- УПОВНОВАЖЕНОГО З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

апарату виконавчого комітету

Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області.

Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади головного спеціаліста-уповноваженого з публічних закупівель апарату виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня бакалавр економічного спрямування;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи по спеціальності не менше 1 року;

- вміння працювати на персональному комп’ютері.

До конкурсної комісії необхідно подати такі документи: заяву про участь у  конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у зазначеному конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» (в електронному вигляді шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Шевченка, 42, м. Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківська міська рада Черкаської області.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається керуючою справами виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради Шевченко Г.В. за тел. 0673362736

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора