Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади!

Дата: 19.11.2021 14:57

21 листопада 2021 року вся країна відзначатиме День Гідності та Свободи!  Цей день є символом двох революцій – Помаранчевої та Революції Гідності, це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе.  Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.
У цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Згадуємо тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність, дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння. Зичимо міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сил та наснаги в усіх справах.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівка, не згасає віра в наше спільне щасливе майбутнє.
Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
Слава Україні! Героям Слава!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради