5 грудня - Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2021 17:14

Це свято кожного, хто  за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

З 2014 року для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок». Українські волонтери на сьогодні- це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою. Ми впевнені: доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме.

Шановні волонтери Корсунь-Шевченківської громади! Прийміть найщиріші вітання зі святом та слова подяки за вашу безкорисливу працю, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Нехай кожен ваш шляхетний вчинок спонукає до дії інших, ваші благі справи повертаються вам сторицею, а люди  віддячують вам добром і повагою! Бажаємо вам наснаги на добрі справи і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя, впевнених планів та удачі!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради