ЧИСТА ВОДА-ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ

Дата: 18.12.2021 23:06

Корсунь-Шевченківська територіальна громада стала однією з 6 переможців конкурсу оголошеного Словацьким агенством з міжнародного співробітництва в галузі розвитку у співпраці з Посольством Словацької Республіки в Києві, щодо малих грантів, що фінансуються з SlovakAid , наданих партнерам в Україні у 2021 році.

Сьогодні в Посольстві Словацької Республіки в м.Києві Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек ШАФІН зустрівся з в.о. міського голови Віталієм МАЦЮКОМ , депутатом міської ради Віталієм СТОРОЖУКОМ та вручив гранд на проєкт "Чиста вода-здоров'я дітей".Сума грантових коштів- 5 тисяч євро.

Проєкт передбачає встановлення станції доочистки та знезараження питної води в Корсунь-Шевченківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, в якій навчається 777 дітей. Також на зустрічі обговорено подальшу співпрацю та участь в інших проєктах.

Працюємо далі для добробуту громади!