19 грудня- День Святого Миколая!

Дата: 18.12.2021 23:20

День Святого Миколая - одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у всілякі дива. Це свято любові та душевної теплоти, щедрості, віри та доброти.  Саме доброта і віра в чудо здатна зберігати все найдорожче в людських серцях.

Бажаємо дітлахам, щоб Святий Миколай завжди приносив лише гарні подарунки. Нехай ваші маленькі й великі мрії обов’язково збуваються, а цей день стане святом радості, розваг і веселого настрою.

Усім жителям громади зичимо достатку, родинного затишку й душевного тепла, віри у найкраще та наснаги на добрі справи. Зі святом! І нехай у вашому житті завжди буде час для дива!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради