Субвенція на придбання комунальної техніки

Дата: 20.12.2021 14:53

З вересня 2021 року Міністерство розвитку громад та територій розпочало прийом заявок від органів місцевого самоврядування для отримання субвенції на розвиток комунальної інфраструктури. Створена комісія для оцінки та відбору клопотань та матеріалів розглянула 112 пропозицій від органів місцевого самоврядування.

Після відбору із 112 громад залишилось 49, серед яких і Корсунь-Шевченківська територіальна громада.

4,1 млн.грн. державної субвенції отримає КП "ВЖ РЕУ", як авансовий платіж для придбання нової комунальної техніки на умовах лізингу.

На даний час, для забезпечення надання якісних та своєчасних послуг для населення громади, КП«ВЖ РЕУ» потребує технічного переоснащення підприємства шляхом придбання спеціалізованої автотранспортної техніки та допоміжного обладнання. Практично вся техніка, яка є зараз на балансі підприємства, вичерпала терміни експлуатації, застаріла і фізично зношена, середній вік техніки 34 роки. Придбання нової техніки дозволить значно економити кошти на ремонті, забезпечить чітку і безперебійну роботу при наданні послуг.