ЯСНА ЗІРКА ЗАСВІТИЛА!

Дата: 10.01.2022 15:37

Різдво-чудове свято любові та надії. 8 січня 2022 року на центральній площі міста відбулося міське різдвяне свято «Ясна зірка засвітила!». На початку свята артисти та аматори будинку культури Корсунь-Шевченківської міської ради відтворили древню обрядодію- різдвяний вертеп (режисер-постановник Тамара ДАВИДЕНКО).

Всіх присутніх привітав з різдвяними святами в. о. міського голови Віталій МАЦЮК та побажав миру, злагоди, благополуччя кожній родині.

Продовжили новорічно-різдвяні вітання артисти, народні ансамблі, дитячі колективи та юні солісти:

Народний аматорський чоловічий вокальний гурт «Манжари» (кер.Сергій КАЛІНІЧЕНКО);

Вокальний ансамбль Гарбузинського СБК «Стежина» (кер.Олена СЕРЕДА);

Ансамбль «Капітошки» (кер Тетяна СТАХУРСЬКА);

Каріна ІВАНОВА (кер.Ірина СОБОТОВИЧ);

Марія ГРИКУН (кер.Тетяна ШКРЕБТІЙ);

Старша група зразкової студії українські пісні «Барви Корсуня» (кер.Валентина ГРИНЮК);

Зразковий танцювальний колектив «Роял-Денс» (кер. Віталій ЛЮБКО);

Тріо вокальної студії «Оріяна» (кер.Тамара ВІНГЛЕВСЬКА);

Дует Анастасії ОМЕЛЬЯНЧЕНКО і Вікторії КОСТЕНКО вокальної студії «Оріяна» (кер. Тамара ВІНГЛЕВСЬКА);

Старша група вокальної студії «Оріяна» (кер.Тамара ВІНГЛЕВСЬКА);

Артем АВРАМЕНКО та Мар’яна ЧУГУНОВА, зразковий танцювальний колектив «Фієста» (кер. Жанна ЛИСЕНКО);

Анатолій Ніколенко, Сотницький СБК;

Руслана ТІШАНІНА, аматорка Корсунь-Шевченківського будинку культури;

Народний аматорський вокальний колектив «Купава» (кер.Ірина СОБОТОВИЧ);

Вокально-хоровий гурт «Оберіг» (кер.Світлана та Петро СИВОКІНЬ);

Народний аматорський ансамбль української пісні «Горицвіт» (кер. Леся ДАЦЕНКО).

Бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класі “У хустину обернись -до традицій доторкнись”, яку організували працівники публічної бібліотеки.Діяла ярмарка з продажу смаколиків та фотозони!

Веселих свят!