Енергоефективність-запорука безпеки та життя

Дата: 07.02.2022 14:59

Корсунь-Шевченківська громада взяла участь у всеукраїнському конкурсі мікрогрантів для розвитку громад "Час діяти, Україно!", організованим Благодійним фондом "МХП-Громаді". Із 200 проєктних заявок лише 93 отримали мікрогранти. Серед переможців- і наша громада, яка отримала мікрогрант на умовах співфінансування на реалізацію проєкту "Енергоефективність-запорука безпеки та життя".

Відповідно до цього проєкту облаштовано автономне освітлення біля сіл Пішки та Ситники на автомобільній дорозі національного значення Н-01, яке забезпечить освітлення в темний час доби для мешканців громади. Активну участь в розробці проєкту також взяли ГО "ПІШКІВСЬКІ ДЖЕРЕЛА" та ГО "МРБ". Освітлення цих ділянок буде забезпечуватися за рахунок сонячної енергії, тож робота системи не матиме необхідності витрачання коштів бюджету громади на оплату електроенергії.