Навчання з питань цивільного захисту працівників виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради її структурних підрозділів, керівників комунальних підприємств

Дата: 22.02.2022 16:46

Сьогодні в залі засідань Корсунь-Шевченківської міської ради розпочато функціональне навчання з питань цивільного захисту працівників виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради її структурних підрозділів, керівників комунальних підприємств, та Набутівської сільської об'єднаної територіальної громади.

Навчання провели фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області - Іван ПОТАПЕНКО та Володимир ПАЛАЖЧЕНКО. В ході заходу було розглянуто питання планування та здійснення заходів з питань цивільного захисту у режимі повсякденної діяльності, підвищеної готовності та під час надзвичайної ситуації,  функціонування та структура єдиної державної системи цивільного захисту, захист населення від надзвичайних ситуацій різного виду, структура та завдання сил цивільного захисту, функціонування системи оповіщення та зв'язку, робота евакуаційних органів та багато інших.