Важлива інформація!

Дата: 07.03.2022 13:21

5 березня 2022 року на позачерговій 30-й сесії присутні депутати Корсунь-Шевченківської міської ради одноголосно схвалили звернення щодо необхідності закриття неба над Україною до урядів та парламентів країн-членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО.

Відбулося засідання за участі народного депутата України від нашого, 196 округу, Андрія Стріхарського.

Депутати прийняли рішення швидко й одноголосно. Адже в країні десятий день ідуть бойові дії, зруйновані школи та житлові будинки, адміністративні приміщення, тисячі загиблих та поранених мирних жителів, в тому числі діти, жінки, літні люди та люди з інвалідністю. Також до звернення долучились жителі громади.

Закрите небо дало б можливість змінити перебіг війни, допомогло б вирішити гуманітарні проблеми, зменшити кількість людських жертв і руйнувань.