До уваги жителів громади!

Дата: 14.03.2022 17:18

З 14 березня у школах Корсунь-Шевченківської громади розпочалося дистанційне навчання для учнів 1-11 класів.

Для дітей-переселенців, які живуть на території громади, онлайн-навчання організували в найближчій до їх місця проживання школі. Воно також відбувається у дистанційному форматі. Діти мали можливість приєднатись до навчання на рівні того класу, в якому зараз перебувають.

Надаємо номер телефону для батьків дітей, які евакуйовані на територію Корсунь-Шевченківської громади і мають бажання продовжити навчання у школах громади -  тел.0982292837 Оксана Василівна.

Заклади дошкільної освіти громади призупинили освітній процес з 1 березня 2022 року до припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

Слідкуйте за подальшою інформацією.