Шановні жителі міста та внутрішньо переміщені особи!

Дата: 21.03.2022 16:32

У зв’язку із зменшенням кількості бажаючих евакуюватися залізничним транспортом за напрямом Черкаси - Львів, ВП „Шевченківська дирекція залізничних перевезень" регіональної філії „Одеська залізниця" АТ „Укрзалізниця" відмінила евакуаційний потяг 5401 ст. ім. Т. Шевченка - Львів у непарні дні о 18 годині зі станції ім. Т. Шевченка (м.Сміла).
З метою подальшого проведення евакуації людей із залізничних станції Черкаської області (Черкаси, ім. Т. Шевченка, Перегонівка, Володимирівка, Цвіткове, Сигнаївка, Шпола, Багачеве, Звенигородка, Тальне, Шаласька, Поташ, Яроватка, Христинівка) евакуаційним потягом та формування заявки для необхідної кількості вагонів, просимо повідомити інформацію про бажаючих евакуюватися за !телефоном 098-178-25-10! із зазначенням кількості людей та назви станції.
Потяг буде курсувати лише при умові надання заявок.

Заявки надати виключно за телефоном до 22.03 включно!!!

Про формування заявки на наступний потяг буде повідомлено додатково.