Шановні керівники підприємств різних форм власності, розташованих на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади!!!

Дата: 22.03.2022 10:38

На виконання доручення Уряду України щодо релокації підприємств (переміщення) з областей, де ведуться бойові дії в області, де все наразі відносно тихо та контрольовано просимо  ТЕРМІНОВО до 14.00год. 22 березня 2022 року надати інформацію за телефоном 0976751987 про наявні приміщення та території, які не використовуються і можуть бути запропоновані для розташування переміщених підприємств.

Інформація повинна містити такі дані:

• Адреса розташування;
  • Назва об'єкту (споруди);
  • Чисельність працівників, які можуть бути розміщені;
  • Наявність вільної земельної ділянки для розміщення виробництва, га;
  • Електрична мережа (потужність, МВт);
  • Газопостачання для виробничих процесів (максимальне), тис.м3/міс;
  • Водопостачання для виробничих процесів, м3/міс;
  • Чи є залізнична колія поруч з підприємством;
  • Стан готовності об'єкта до переміщення виробництва (готовий/частково готовий/потрібен ремонт/інше;
  • Контакти відповідальних осіб, які координуватимуть питання переміщення виробництва (ПІБ, телефон,  email).

Завчасно дякуємо за оперативне надання інформації.