У нинішній складний час особливо важлива згуртованість та об'єднання навколо спільної мети.

Дата: 04.04.2022 16:28

Дякую усім закладам освіти громади (школам, садочкам), жителям села Виграєва та працівникам КЗ "Корсунь-Шевченківський НРЦ "НАДІЯ" Черкаської обласної ради". Окрема вдячність — небайдужим жителям міста, які відгукнулися та зтушкували курятину в автоклавах вдома

Як результат — 5,9 тис. банок тушонки різної ємності, різноманітні каші з м'ясом (гречана, пшоняна, рисова), паштети. Частина м'яса перероблена на супові набори та виготовлення напівфабрикатів (тільки пельменів наліплено 40 тис. штук).

Уже відправлено нашим захисникам 2,5 тис. банок тушонки,паштетів та каші.

Загалом спільними силами на сьогодні перероблено близько 43- х тонн курятини та виготовлено майже 20 тис. банок різної ємності тушонок, паштетів і каші.

Працювали гуртом — багато і з любов’ю. Працюємо далі.

Все буде Україна!

В.о. міського голови, секретар міської ради Віталій МАЦЮК