Проведено апаратну нараду.

Дата: 11.04.2022 15:30

Ситуація в громаді станом на 11 квітня стабільна. Всі комунальні підприємства працюють в штатному режимі.

Сьогодні в.о. міського голови Віталій МАЦЮК провів апаратну нараду з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради:

-обговорили проведену роботу щодо пошуку приміщень для релокації бізнесу з території, де тривають бойові дії на територію громади та доручив визначити можливість підприємств громади надати вільні виробничі площі в оренду;

-в зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб на території громади, наголосив на розширенні пунктів видачі гуманітарної допомоги;

-особливу увагу звернув на організацію роботи з внутрішньо переміщеними особами, які звертаються для реєстрації та набуття статусу. Дав доручення відповідальним особам активізувати процес реєстрації з метою зменшення черг та зняття соціальної напруги. Нагадую, кінцевий строк подання заяви для отримання допомоги вимушеним переселенцям подовжено до 30 квітня. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Відповідне рішення Уряд схвалив на засіданні 9 квітня.