БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ  «ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ВОЇНА»

Дата: 18.04.2022 16:26

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Менш ніж за тиждень настане одне із найбільших релігійних свят – Великдень. Цьогоріч Воскресіння Христове припаде на особливу дату для кожного громадянина. Саме 24 квітня виповниться 2 місяці від початку повномасштабного наступу росії на Україну. І зараз нам усім непросто поринути у звичну для Великодня радісну атмосферу.

Втім, навіть у цей скрутний час потрібно знаходити сили жити та робити добрі справи. Тому, благодійна акція «Великодній кошик для воїна», започатковується  секретарем Корсунь-Шевченківської міської ради Віталієм Мацюком.

— Прошу усіх бажаючих долучитися до цієї важливої благодійної справи. Давайте вкотре покажемо нашу згуртованість і єдність. Адже поки ми з вами тут – у затишних домівках, наші воїни на фронті захищають українців та державу. Усі зібрані продукти будуть освячені та передані воїнам на передову, — зазначив секретар Корсунь-Шевченківської міської ради Віталій Мацюк.

Набір кошика можна визначати за власним бажанням. Окрім пасок можна приносити м'ясо, крашанки, солодощі, каву, чай, а також листи чи малюнки для військових.

Важливо, збір «Великоднього кошика для воїнів» проходитиме у четвер, 21 квітня ц.р., у приміщенні Будинку культури  з 10:00 до 15:00 години.