Великодні смаколили для воїнів!

Дата: 22.04.2022 15:00

Духовна підтримка є дуже важливою для наших Захисників, які і сьогодні, і на свята виконуватимуть свій обов’язок, захищатимуть нас та Україну.

Нині ми всі показали нашу згуртованість та єдність, долучившись до благодійної справи, об'єднавши зусилля жителів не лише нашої, а й сусідніх громад. Духмяні паски та смаколики для освячення, принесені кожним, допомагають відчути радість Великодня нашим Героям – тим, хто боронить Україну. Крім смаколиків, було багато малюнків від маленьких патріотів. Дитячі листівки, вірші та побажання – зворушливі й завжди бажані обереги для захисників України.

Освятив великодні смаколики настоятель Спасо-Преображенського храму Православної Церкви України протоієрей Ростислав Било. Усі освячені гостинці будуть передані воїнам на Донеччину. До благодійної акції “Великодній кошик для воїнів” долучилися заклади освіти, підприємства та організації, небайдужі жителі громади. Безмежна вдячність усім за підтримку та наближення Перемоги!

Слава Україні! Героям слава!