Шевченкові вершини 2022

Дата: 02.05.2022 15:02
Кількість переглядів: 17

З деяким запізненням, але настав час оголосити членів суддівської колегії та оприлюднити їх рішення щодо переможців VIII загальноміського конкурсу - фестивалю вокального, образотворчого мистецтв та художнього слова «Шевченкові вершини», присвяченого Генію українського народу та 30 – річчю затвердження державних символів України.

Отож, представляємо вам суддівську колегію багатожанрового конкурсу – фестивалю «Шевченкові вершини» 2022 року.

КОСТЕНКО Світлана Володимирівна – завідуюча художньою галереєю Корсунь – Шевченківського Державного історико-культурного заповідника, голова літературно – мистецького громадського об’єднання «Янталка»;

ТОМІЛЕНКО Андрій Григорович – заслужений артист України, учасник вокального дуету «А ми удвох»;

ТОМІЛЕНКО Василь Григорович – заслужений артист України, учасник вокального дуету «А ми удвох»;

ВОРОНА Олександр Іванович – український художник і графік, член Національної спілки художників України;

МУСАТЕНКО Валерій Олександрович – художник, член літературно – мистецького громадського об’єднання «Янталка», володар Гран – Прі «Шевченкових вершин» минулих років;

БОЙКО Світлана Іванівна – директор будинку культури Корсунь-Шевченківської міської ради;

ЛИСЕНКО Сергій Миколайович – методист з театрального жанру будинку культури Корсунь-Шевченківської міської ради;

ЗОРЕНКО Валентина Миколаївна – керівник народного аматорського театру малих форм будинку культури Корсунь-Шевченківської міської ради;

ТАРАСЕНКО Євгеній Анатолійович – викладач музичних дисциплін Комунального навчального закладу фахової передвищої освіти “Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради”, керівник народного аматорського вокального ансамблю «Вербиченька», володаря Гран – Прі «Шевченкових вершин» минулих років.

Голова суддівської колегії:

ТРУНЦЕВА Ірина Анатоліївна – начальник відділу культури та туризму Корсунь – Шевченківської міської ради.

Секретар колегії:

ДАВИДЕНКО Тамара Петрівна - художній керівник Корсунь – Шевченківського міського будинку культури, голова оргкомітету, автор ідеї та засновниця конкурсу – фестивалю.

ВИТЯГ ІЗ ПОТОКОЛУ ЗАСІДАННЯ СУДДІВСЬКОЇ КОЛЕГІЇ

За результатами засідання членів колегії переможцями у кожній віковій категорії кожної номінації оголошуються :

НОМІНАЦІЯ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

І вікова категорія (до 9 років)

І МІСЦЕ

Білокур Артем, Корсунь-Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Героя Радянського Союзу М.С. Дяченка Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області; керівник Риженко Олена Миколаївна

ІІ МІСЦЕ

Риженко Софія, Корсунь – Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа I –III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов імені Героя Радянського Союзу М.С.Дяченка; вчитель Кисельова Юлія Олександрівна

ІІІ МІСЦЕ

Маценко Уляна, Корсунь-Шевченківська мистецька школа ім. К.Г. Стеценка, викладач: Шевченко Л.А.

ІІІ МІСЦЕ

Мозінсова Анастасія, Корсунь-Шевченківська мистецька школа ім. К.Г. Стеценка, викладач: Шевченко Л.А.

ІІ вікова категорія (10-13 років)

І МІСЦЕ

Динис Володимир, Корсунь-Шевченківська мистецька школа ім. К.Г. Стеценка, викладач: Шевченко Л.А.

ІІ МІСЦЕ

Гончаренко Ірина, Корсунь-Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Героя Радянського Союзу М.С. Дяченка Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області; керівник Федосій Людмила Василівна

ІІ МІСЦЕ

Герасименко Марія, Корсунь-Шевченківська мистецька школа ім. К.Г. Стеценка, викладач: Шевченко Л.А.

ІІІ МІСЦЕ

Онищенко Діана, Корсунь-Шевченківська мистецька школа ім. К.Г. Стеценка, викладач: Шевченко Л.А.

ІІІ вікова категорія (14-17 років)

І МІСЦЕ

Ляшенко Богдана

Ципко Анна

ІІ МІСЦЕ

Кузіна Наталья

ІІІ МІСЦЕ

Панченко Анастасія

Всі переможниці – студентки Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка, керівник Паливода Катерина Вікторівна

ІV вікова категорія (18+ років)

ІІ МІСЦЕ

Сущенко Анна, Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка, керівник Паливода Катерина Вікторівна

НОМІНАЦІЯ «ХУДОЖНЄ СЛОВО»

І вікова категорія (до 9 років)

І МІСЦЕ

Полтавська Олександра, Корсунь-Шевченківська ЗСШ №5, вчитель Білоущенко Олена Борисівна

ІІ МІСЦЕ

Гладишенко Олександра, Корсунь – Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа I –III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов імені Героя Радянського Союзу М.С.Дяченка, вчитель Кисельова Юлія Олександрівна

ІІІ МІСЦЕ

Мороз Діана, Корсунь-Шевченківська ЗСШ №5, вчитель Білоущенко Олена Борисівна

ІІІ МІСЦЕ

Музиченко Марина, Корсунь-Шевченківська ЗСШ №5, вчитель Білоущенко Олена Борисівна

ІІ вікова категорія (10-13 років)

І МІСЦЕ

Козодой Анна, Корсунь- Шевченківська ЗСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов ім.Героя Радянського Союзу М.С.Дяченка, вчитель Федосій Людмила

ІІ МІСЦЕ

Луценко Анна, Корсунь – Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа I –III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов імені Героя Радянського Союзу М.С.Дяченка, вчитель Риженко Олена Миколаївна

ІІІ МІСЦЕ

Перехрест Вікторія, Корсунь – Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа I –III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов імені Героя Радянського Союзу М.С.Дяченка, вчитель Риженко Олена Миколаївна

ІІІ МІСЦЕ

Яременко Діана, Корсунь – Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа I –III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов імені Героя Радянського Союзу М.С.Дяченка, вчитель Білоущенко Олена Борисівна

ІІІ МІСЦЕ

Федірко Анна, Корсунь – Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа I –III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов імені Героя Радянського Союзу М.С.Дяченка, вчитель Білоущенко Олена Борисівна

ІІІ вікова категорія (14-17 років)

І МІСЦЕ

Горбенко Ольга, Комунальний навчальний заклад фахової передвищої освіти "Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради", керівник Тарасенко Л.Л.

ІІ МІСЦЕ

Столова Єлизавета, Корсунь- Шевченківська ЗСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов ім.Героя Радянського Союзу М.С.Дяченка, вчитель Федосій Людмила

ІV вікова категорія (18+ років)

І МІСЦЕ

Русс Анастасія, Корсунь- Шевченківська ЗСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Героя Радянського Союзу М.С.Дяченка

ІІ МІСЦЕ

Лоєнко Катерина, ГО "Спілка краєзнавців Корсунщини" при публічній бібліотеці Корсунь-Шевченківської міської ради

ІІІ МІСЦЕ

Моргун Галина, Будинок культури с. Сотники Корсунь-Шевченківської міської ради

ІІІ МІСЦЕ

Шкурченко Людмила, Заклад дошкільної освіти «Світлячок» ім. Софії Русової, м. Корсунь-Шевченківський

Змішана вікова категорія

І МІСЦЕ

Гурт читців Гарбузинського СБК, керівник Гордієнко І. О.

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ. СОЛІСТИ»

І вікова категорія (до 9 років)

І МІСЦЕ

Герасименко Олександра, Мистецька школа ім. К. Г. Стеценка Корсунь-Шевченківської міської ради, викладач Соботович І.І.

ІV вікова категорія (18+ років)

І МІСЦЕ

Соломаха Олена, Моринський СБК

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ. АНСАМБЛІ»

І вікова категорія (до 11 років)

І МІСЦЕ

Вихованці зразкового колективу «Школа вокального мистецтва», Корсунь-Шевченківський ЦДМТ, керівник Тетяна Стахурська

ІІ МІСЦЕ

Ансамбль "Яскраві зірочки", 4-А клас, Корсунь - Шевченківська ЗСШ №5, вчитель Білоущенко Олена Борисівна

ІІІ МІСЦЕ

Квартет хлопців вокальної студії "Оріяна", Центр дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області, керівник Вінглевська Тамара Олександрівна

ІІ вікова категорія (12-17 років)

І МІСЦЕ

Ансамбль "Оріяна", Центр дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області, керівник Вінглевська Тамара Олександрівна

ІV вікова категорія (18+ років)

І МІСЦЕ

Народний аматорський фольклорний колектив «Голубка», Будинок культури Корсунь-Шевченківської міської ради, кер. Галина Вірченко

ІІ МІСЦЕ

Самодіяльний вокально – хоровий гурт «ОБЕРІГ», м. Корсунь-Шевченківський, керівники Петро та Світлана Сивокінь

ІІІ МІСЦЕ

Аматорський вокальний ансамбль «Стежина», Гарбузинський СБК, керівник Олена Середа

Змішана вікова категорія

І МІСЦЕ

Вихованці старшої групи закладу дошкільної освіти «Світлячок» ім. Софії Русової , керівник музичний – Базарна Галина, вихователь – Чечіль Ольга Борисівна, помічник вихователя – Яківченко Ольга Миколаївна.

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ 2022 РОКУ здобувають вихованці зразкового колективу «Школа вокального мистецтва», Корсунь-Шевченківський ЦДМТ, керівник Тетяна Стахурська

ГРАН – ПРІ VIII загальноміського конкурсу - фестивалю вокального, образотворчого мистецтв та художнього слова «Шевченкові вершини» -

БЕРЕЗОВА ВІКТОРІЯ, Корсунь-Шевченківська ЗСШ I - III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Дякуємо усім учасникам конкурсу – фестивалю! Бажаємо вам успіхів у подальшому! Вітаємо переможців! Нових вам перемог і здобутків!

Інформація щодо готовності нагородних дипломів переможців конкурсу – фестивалю буде поширена на сторінці ФБ «Будинок культури Корсунь – Шевченківської міської ради».

…І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

(Тарас Григорович Шевченко)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора